Prožijte léto na jachtě, která patří k nejdražším

Prožijte léto na jachtě, která patří k nejdražším

Přemýšlíte nad tím, kam se vydáte na dovolenou? Přece jenom vám letošní dovolená během léta nevyšla podle představ a uvažujete nad tím, jak si ji bezpečně vynahradíte? Doporučujeme strávit dovolenou na jachtě. Přece jenom tak budete jenom vy, toho, koho si s sebou na jachtu vezmete, a samozřejmě lodní posádka. Abyste však měli při svém cestování zajištěný opravdu obrovský luxus, doporučujeme vsadit na ty nejdražší jachty pod sluncem.  

Ty nejdražší jachty, na které dnes můžete ve světě narazit, stojí i několik stovek milionů dolarů. Pokud vám však taková suma v kapse přebývá, proč ji neinvestovat právě do jachet? 

Sailing Yacht A 

Jednou z nejdražších jacht je jachta Sailing Yacht A. Mluvíme o jachtě, která je na širém moři známá spíše jako White Pearl. Mluvíme konkrétně o jedné z největších jacht na světě, která má osm poschodí a víc jak sto metrů. Na její palubě se nachází několik místností pro hosty, mimo jiné i bazény či vlastní diskotéka. A pokud byste její odplutí nestihli, můžete nasednout do vrtulníku, který na lodi přistane – přistávací plocha pro vrtulník je totiž taky součástí lodi.  

Topaz 

O něco dražší jachtou je jachta jménem Topaz, která stojí 527 milionů dolarů. Jedná se o jachtu, za kterou stojí německá společnost. Její délka dosahuje až 150 metrů a součástí jejího vybavení jsou nejen bazény, ale také pořádně nadupaná posilovna, dále také konferenční sály, kino nebo například podvodní osvětlení jako jeden z mnoha luxusních prvků.  

Eclipse 

V našem žebříčku však jednoznačně dominuje jachta jménem Eclipse, která stojí přes jednu a půl miliardy dolarů! V současné době však loď má svého vlastníka, je jím nejmenovaný ruský miliardář. Jachta uveze až sedmdesátičlennou posádku a k tomu přes dvacet hostů. Samozřejmostí jsou na lodi neprůstřelná okna, dále pak zařízení plné laseru nebo další ochranné prostředky.