Oblečení na motorku se vybírá podle stroje, který vlastníteOblečení na motorku se vybírá podle stroje, který vlastníte

Oblečení na motorku se vybírá podle stroje, který vlastníte

Vybírat oblečení na motorku se vyplatí až v případě, kdy vám již v garáži stojí jednostopé vozidlo. Oděvy se totiž vybírají podle typu stroje, který vlastníte. Co brát v úvahu? 

Jiný stroj, jiný oděv

Pokud mají lidé ve své garáži několik motorek, většinou k nim mají také vhodné oblečení. Je přitom úplně jedno, zda se jedná o dámské moto oblečení, nebo zda si nový stroj pořizuje muž. Vždy je nutné se přizpůsobit konkrétnímu stylu jízdy, kterou daná mašina představuje. Mění se vše, dokonce i rukavice na motorku

Na cestovní motorku je lepší textilní oděv

Jste milovníkem cestování a rádi byste si tuto radost pravidelně dopřávali na své cestovní motorce? Cestovní enduro se často pojí s nutností pořídit si textilní oděv. Je mnohem praktičtější a skvěle se udržuje. Při průjezdu deštěm vydrží. Textilní oděvy se dají v případě potřeby také vyprat. 

Na okruh raději v kůži

Jiná situace je v případě, kdy si domů přivezete naleštěnou krásku, se kterou budete pravidelně trénovat své sportovní schopnosti na některém z okruhů. Kůže je nejodolnější materiál a i když se výrobce textilu snaží sebevíc, přírodní materiál zatím nebyl překonán. Speciální kombinéza s ochrannými prvky vás bezpečně sveze na okraj okruhu, kde se můžete ze své chyby poučit pro příště. Kůže je odolná. Samozřejmostí jsou také slidery, ty můžete vyměňovat. 

Chopper je životní styl

Na chopper se hodí speciální oděvy, které působí jako z rockového koncertu. Nenechte se ale zmást, kvalitní oděv na chopper má stejné ochranné prvky, jako běžné oděvy na motorku. Pořiďte si kalhoty na chopper, kotníkové boty a bundu s ochrannými prvky na více částech oděvu. 

Jedeme do bláta!

Zamilovali jste se do endura a neumíte si už pro sebe představit nic jiného? I na tento typ motorky se vám bude hodit speciální motorkářský oděv. 

Každé oblečení na motorku se hodí k jistému typu stroje.