nejbohatší lidé

Kdo nyní vede v žebříčku nejbohatších lidí?

Každý by chtěl být bohatým, a tak se není čemu divit, když se mnoho lidí pouští i v dnešní době, kdy je na trhu všeho dostatek, do podnikání. Bohužel ne vždy lidé vytrvají, a tak i skvělý nápad padne v zapomnění. Možná byste to mohli zkusit začít a setrvat. Žádné podnikání není o rychlém nárůstu peněz. Je to proces, který trvá pěkně dlouho a chce to jen vytrvat. Během několika dnů nemůžete zbohatnout, stejně jako vaše společnost nemůže dosáhnout výšin. Bohužel si však mnoho lidí klamně mysl, že je to tak jednoduché, a tak se právě ti nikdy nedočkají velkého bohatství, které jim právě takové podnikání může přinést.

Samozřejmě mezi námi doma i ve světě je mnoho lidí, kteří setrvali, a tak se nyní mohou pyšnit titulem nejbohatších lidí světa. Nebáli se a setrvali, a tak se nyní promenádují na stupních vítězů. Kdo nyní vede v žebříčku nejbohatších lidí?

• Bill Gates je stále na první pozici – kdo by to byl čekal, že se nic nezměnilo?

Je jasné, že se tento miliardář nedostane z první příčky jen tak lehce. Zakladatel Microsoftu má totiž tak velké jmění, o kterém bychom si mohli nechat jenom zdát. Sice mu WarrenBuffett sahá na paty, ale stále se drží na té nejvyšší příčce žebříku nejbohatších lidí světa. Ono to ani jinak do budoucna nejspíš nyní nebude, vždyť Microsoft takřka ovládá celý svět a jen málokdo dokáže tento historický triumf pokořit. Navíc pokud by Bill Gates zjistil, že už není první, jistě by s tím něco udělal. Tím si můžeme být zcela jisti! Ono ještě je mnoho inovací, které se dají ve světě technologií udělat. Vždyť každý den někdo přijde s novou inovací či vymožeností, která nám do značné míry ulehčí život. Svět je plný aplikací, jež nám chtějí pomoci, ale mnohdy nám jen podporují naši osobní lenost a pomáhají prokrastinaci, aby nad námi zvítězila, a to v celé své parádě.