Novinka od Applu

Novinka od Applu se přibližuje dokonalosti

Kdo by neznal příběh Steva Jobse a jeho proslulé firmy Apple. O tomto skvělém muži byl natočen nespočet životopisných filmů, které se alespoň částečně chtěly přiblížit k jedinečnosti a unikátnosti jeho osoby. Nám, obyčejným smrtelníkům, vždy chtěly sdělit poslání, díky kterému bychom se motivovali a stali se stejně úspěšnými jako on. Svými myšlenkami dodnes motivuje svět a ukazuje fakt, že pokud ve své sny a činy věříme, stáváme se jakýmsi bláznem, jež ví, že jednoho dne změní svět. Skvěle je následně to, že tito lidé svět vážně změní.

Iphony se staly rychle jedničkou v mobilním světě. Jejich design, provedení i aplikace zaujaly nejednoho teenagera či jinou generaci. Ve velkých městech se setkáte jen s vlastníky těchto chytrých telefonů. V žebříčku těch nejlepších modelů vede iPhone 5S. Pozdější verze 6 a 6S je až o deset příček pod ním. Ovšem co překvapilo, byla novinka, a to iPhone 7. Dlouho očekávaná inovace se ukázala světu koncem loňského roku a sklidila opravdový úspěch.

Výbavou společnost Apple rozhodně nešetřila. Výkon je takřka nepřemožitelný, displej zcela živý, o fotoaparátu nebo stereo reproduktorech radši ani nemluvě. Je naprosto dokonalý a jistě se zavděčí i těm nejnáročnějším uživatelům. Vlastní operační systém iOS 10, což je nejvyspělejší mobilní operační systém. Ten vlastně dělá z iPhonu to, co je. Výdrž baterie je opravdu obrovská – dosud jsme se s takovou výdrží baterie u iPhonu nesetkali. Pakliže se například ztratíte, tento chytrý telefon vám co nejrychleji ukáže tu nejkratší cestu, jak se dostat ze šlamastiky ven. Je famózně zabezpečen, tudíž se nemusíte bát o své soukromí.

Svým designem je velmi podobný předešlé verzi 6S, ale přece jen se o něco málo liší. Díky své hliníkové konstrukci je (jakožto jediný od této společnosti) voděodolný. Jestliže si potrpíte na určité barvy, jistě tady nepřijdete zkrátka. Svou barvu nového iPhonu si taktéž můžete zvolit. Vybírat si můžete ze zlaté, stříbrné, stylově růžovo-zlaté nebo klasické černé barvy.