Jennifer Lopez

Co je nového u Jennifer Lopez?

Dennodenně trávíme na internetu hromadu času. Málokoho napadne, aby se podíval na aktuální novinky, co se asi děje ve světě. Většinou trávíme svůj čas pouze na sociálních sítích, kde se svěřujeme svým kamarádům s hrůzami daného dne. Někdy si hledáme zaměstnání, protože toužíme po penězích, ale pokaždé boj vzdáme s tím, že je nám ve skutečnosti dobře. Mnoho lidí si hledá den co den nový byt či dům, kam by se mohl nastěhovat se svým pejskem. Nikdo pak následně nepomýšlí na to, jak to udělá se stávajícím příbytkem. Na internetu se tedy dá dělat mnoho, takřka všechno. Dočteme se o různých tématech, které nás zajímají, a tak se není čemu divit, když jsou velmi čtené zejména bulvární články. Ty zajímají už dlouhá léta mnoho lidí, protože každý miluje jiné než své skandály. Česko se nyní točí kolem rozvodu Agáty Hanychové (Prachařové) a Jakuba Prachaře, v Americe se však řeší novinky u známé sexy star Jennifer Lopez.

Na romantické dovolené s mladým milencem – bez novinářů je všude dobře, nejen doma!

Jaro je mezi hvězdami amerického hollywoodského showbyznysu ve znamení lásky. Nového milence má nejen pop star hudebního světa Lady Gaga, ale také Jennifer Lopez, která si nyní užívá romantické dovolené s velmi mladým milencem. Ta si jednoduše ví, jak se vychutnává život a jak se dopřává, to nejlepší. Tato sedmačtyřicetiletá hvězda si se svým mladým baseballistou Alexem Rodriguezem vyjela na Bahamy a tam je to teprve ta pravá romantika. Je tam navíc bez otravných paparaziů, tak je tam tedy opravu klid!

Mezi další zamilované hvězdy patří samozřejmě i BratPitt, který se z čerstvého drastického rozchodu otřepal velmi rychle. Se svou mladou přítelkyní se již nyní ukazuje na veřejnosti, a tak je tedy už všeobecně známo, že se tedy už dvakrát po rozchodu netrápí. Děti však nejspíš nebudou radostí bez sebe.