aplikace

Nejoblíbenější aplikace na iPhone!

iPhony si naprosto dobyly svět. Každý ho musí mít, protože se jedná o jakýsi módní trend, který se hodí ke každému outfitu. Samozřejmě existuje opravdu široká škála nejrůznější telefonů, ale pouze s iPhonem můžete zazářit. Nejedná se sice o levnou záležitost, ale nad tímto se už mnoho lidí ani nepozastavuje. Každý chytrý telefon už něco stojí. Je jen na rozhodnutí každého z nás, jestli si doplatí dvojnásobek nebo jestli se spokojí s průměrem.

Nejvíce trhá rekordy nynější verze iPhone 7. Ani byste nevěřili, kolik lidí je ochotno prodat svůj starý mobil a koupit si tuto inovaci. Není se čemu divit – tento skvost musí mít opravdu každý. Je perfektní po vzhledové stránce, ale i po té vnitřní. Výkon a výdrž baterie byla u předešlých verzí naprosto nulová v porovnání s tímto drobečkem. V březnu se navíc dočkáme i dalšího barevného provedení, a to červeného.

iPhone ale je také o aplikacích, které si můžete stáhnout jen díky App Storu. Mezi ty nejoblíbenější se řadí velká spousta, ale je dobré vypíchnout alespoň ty, za které to vážně stojí. Pojďme si proto ukázat jedny z nejlepších a z nejvíce stahovaných aplikací vůbec.

1. Chronicle udělá pořádek na vašich účtech

Spoustě lidem dělá problém stav na bankovních účtech. Ještě větší problém je vědět, kdy máme zaplatit jaké poplatky. Tento problém ničí život spoustě lidem. Ovšem proto je tu tato fantastická aplikace, která vás vždy předem upozorní na to, kdy máte co zaplatit. Vaše závazky tedy budou řádně pod kontrolou. Navíc díky iOS budou veškerá data řádně zálohována.

2. Orion Flyer pro levnou propagaci

Pakliže podnikáte, jistě jste se setkali s problémy, které se týkaly propagace. Tato potíž je velmi nákladná, ale mnohdy přináší ovoce. Zkuste si ale ulehčit svým nákladům a udělejte si například letáčky ve vší kvalitě ve vašem telefonu. Zkuste si stáhnout aplikaci Orion Flyer, která vám nabízí naprosto praktický editor, ve kterém si budete moci pohrát nejen s textem, ale také s obrázky, šipkami nebo různými tvary.