aplikace

Nejbizarnější aplikace, které můžete mít v mobilu i vy

Svět technologie je dnes velmi řešené téma. Každý z nás je jistě vlastníkem hromady mobilních telefonů, bez kterých by život nebyl životem. Denně nás provázejí na každém kroku. Ten, kdo nemá chytrý telefon, jako kdyby nebyl. Technologie si takřka podmanily celý náš svět. Už by si nikdo nejspíš nepředstavil to, že by vyšel ven bez mobilního telefonu a že by celou cestu tramvají nesledoval nejnovější novinky na sociálních sítích. Navíc se jedná o stále se opakující jevy, které na Facebooku či Instagramu pozorujeme. Měli bychom spíše raději otevřít oči a sledovat okolí, jež je denně jiné a stále krásné.

Firmy by se měly zaměřovat na výrobu takových zařízení, které by nás donutily sledovat svět okolo nás. Jenže ony stále přicházejí na trh s něčím, co nás zaujme natolik, že virtuální realita je najednou mnohem lepší než osobní život. Mohou za to nejvíce aplikace, jež značně ovlivňují náš život. Již nyní na trhu najdete ty nejbizarnější aplikace, které vám obrátí život naprosto naruby. Jedná se zejména o následující aplikace.

1. Drazí zubaři? To už neexistuje!

Jestliže patříte k těm, kteří mají stále problémy se svými zuby a k zubaři chodí opravdu často, čímž vyhazují velké množství peněz z okna, stáhněte si aplikaci, která se vám spáruje s vaším zubním kartáčkem. Při čištění zubů se vám na displeji bude ukazovat analýza každého zubu, čímž předejdete tomu, že byste chodili k zubaři až tehdy, kdy vás něco bolí. Každý zárodek kazu aplikace rozpozná, tudíž už v tu chvíli budete moci s vaším zubařem předejít především drahým nápravám.

2. Na zkažené vejce už nenarazíte!

Pakliže patříte mezi ty, kteří denně snídají například oblíbené vejce, jistě jste se setkali se situací, že jste rozbili zkažené vejce. Zápach záprtku vám najednou značně provoněl domácnost a vy jste ho jen stěží mohli řádně vyvětrat. Naneštěstí existuje skvělá aplikace, která vám právě řekne, jež vejce je zkažené a které ne. Je totiž napojena na speciální proložku, která vám také prozradí, jaké vejce je v proložce déle a které je tam nově. Zapomeňte tedy na potíže se zkaženými vejci a snídejte pohodlně!