na jednu noc

Co nás odradí? Paradoxně úlovek na jednu noc

Ženy hýbou světem a tím naším mužským obzvlášť. Jsou prostě naší inspirací, motorem v našem snažení. K nim se obrací naše myšlenky. Zkusili jsme proto trochu prozkoumat, jaké ženy se líbí současným mužům. Jenže anket a soutěží na téma nejkrásnější ženy je všude plno, a proto jsme na to šli přesně obráceně. Pokusili jsme se sestavit jakousi antisexy statistiku, co naopak muže na ženách odrazuje. Tak co, trefíme se i do vašeho vkusu?

Snadná kořist nevzbuzuje zájem

Možná je to překvapivé, ale ženy, které mají sexappealu doslova na rozdávání, jsou často naopak chudinky. Když někam nakouknou, my muži z jejich dekoltu sice přestáváme dýchat a co teprve pohled na zadeček a nádherné dlouhé nohy? Jasně hltáme je očima, ale začít si něco s takovou vnadnou krasavicí, za kterou se každý otáčí? Do toho se spoustě mužů moc nechce. Snad je v tom obava, že mi ji přebere konkurent, snad strach z toho, že mi taková šik holka dá kopačky kdykoli se jí zachce, těžko říct. Spíše je to ale tak, že ji vnímáme jako jednorázovou kořist. Zřejmě ji uvedených dvou důvodů nevnímáme jako slečnu, u které bychom se mohli každý den probouzet.

Kalhoty po babičce nenadchnou

A co dál na ženách spíše odrazuje, než přitahuje? Jednoznačně je to dáma příliš zahalená do beztvarých šatů, košil, sukní. Je sice skvělé být kamarádkou do nepohody, která nezkazí žádnou legraci, ale když k tomu nosí o tři čísla větší halenu a kalhoty po babičce, prostě nás to nijak nenadchne, i když může být jinak skvělá parťačka. Ovšem dobrý pro nás není ani druhý extrém – tedy případ, kdy je žena odhalená až moc. Jasně, rádi se podíváme na krásné dlouhé nohy i pěkně tvarovaný dekolt, jenže čeho je moc, toho je příliš. Je to okaté a také to vypadá jenom na úlovek na jednu noc. My muži totiž chceme mít ještě prostor odhalit něco dalšího, co ostatním zůstalo skryto. Když nemáme možnost, přestává nás kořist zajímat. Takže ideální žena je taková, která je jako chytrá horákyně. Ani zahalená, ani odhalená, ani příliš sexy, ani málo sexy.