nadsenci piva beskydy

Nadšenci piva musí zamířit do beskydského pivovárku

Už i tento rok je ten pravý čas na to, abychom se právě v tomto období začali rozhodovat, jak to letos bude s naší letní dovolenou. Nabídky nejrůznějšího ubytování totiž už teď ubývají s velkou rychlostí, a tak nezbývá čas. Možná bychom chtěli letět na dovolenou k moři, i když se jedná o takovou tu relaxační dovolenou, díky které naprosto zapomenete na to, co vás tíží a jaký je vlastně reálný svět, protože se ocitáte v ráji. Mnoho lidí však válení se na pláži a stálé šlofíky nemá extra v lásce, a tak bychom se možná mohli zkusit zamyslet nad tím, kam vyjet třeba tehdy, pokud milujete turistiku, ale zároveň také skvělé české pivo. Jinde na světě ho totiž nenaleznete tak dobré, a tak se není čemu divit, když se rozhodnete pouze díky pivu vyjet někam do krásných koutů České republiky. Zvažujete jistě Šumavu, Krkonoše nebo třeba moravské vinné sklepy, ale pořád se nejedná o takové oblasti, které by byly proslavené svým pivem. Až pak najdete Beskydy a vaše rozhodování je naprosto u konce.

Je libo beskydský pivovárek?

Lidé jezdí do Beskyd za různými věcmi. Někdo tam má rodinu, jiný miluje tu krásnou přírodu, která se rozprostírá všude kolem. Jiní naprosto milují turistické trasy, díky kterým se ostatně na takovou dovolenou mnohdy vydá. Už jen z toho důvodu, že je turistika tak skvělá právě v této oblasti, se lidé uchylují skoro rok co rok do Beskyd. Jedná se většinou o městské typy, které už mají během celého roku dost toho, že cítí všude jen smog a zápach aut.

Někdo však míří do Beskyd právě díky oblíbenému pití, a sice kvůli pivu. Beskydský pivovárek je proslulý svou kvalitou, a tak se mnohdy stává, že se ženy těší pouze na dovolenou, kterou stráví o samotě. Pánové totiž jsou celý týden schopni zůstat v tomto pivovárku a pít, pít a pít. Ženy si proto užívají dovolené ještě více, protože od otravných partnerů mají také chvilku pokoj. Pánové jsou šťastní jakbysmet, protože je nikdo nekárá během vytoužené dovolené.