Na zásnubním prstýnku se nešetří. Požádejte o ruku s luxusem v krabičce

Na zásnubním prstýnku se nešetří. Požádejte o ruku s luxusem v krabičce

Rozhodli jste se požádat svou přítelkyni o ruku? Nezáleží na tom, jestli jste spolu rok, pět nebo deset let. Pokud cítíte, že je to ta pravá, není, nač čekat. Zamiřte do zlatnictví v Ostravě, kde své partnerce pořídíte ten nejkrásnější a nejluxusnější prsten, jaký kdy viděla. Mnozí muži chtějí na zásnubním prstýnku šetřit, ale pravdou je, že na zásnubním prstýnku se nešetří. To by taky žena mohla říct prosté “ne”. Pokud chcete, aby žena souhlasila, pořiďte jí luxus v krabičce, který vyberete na základě několika kritérií. 

Ať má prsten správnou velikost

Výběr zásnubního prstenu je velkou a důležitou událostí v životě. Je to první krok ke společnému životu, za který se zkrátka platí. Nekupujte žádné nekvalitní prstýnky, ženy nosí zásnubní prsteny neustále i se snubním, tak ať se jí na prstech nerozpadne po pár měsících. A jak jsme zmínili, s luxusem zaujmete a ženu získáte. 

Jen tedy i v případě luxusního prstýnku zvolte správnou velikost. V ideálním případě byste měli vzít prsten partnerky, který nosí, a podle něj byste měli vybrat správnou velikost. Pokud by si však všimla, že jí chybí, nabízí se ještě možnost svinout papír do vnitřního kruhu prstenu a změřit tak vzdálenost jeho překrývajících se bodů. 

Důležitá kritéria jsou kámen, jeho barva a tvar

Při výběru je třeba dívat se na tři věci, a sice na kámen, jeho barvu a pak také na jeho tvar. Zásnubní prsten by měl obsahovat alespoň menší diamant nebo briliant, přece jen má ženu připravit svou krásou o slova. 

To, co má vaše partnerka ráda nebo jaký má styl, mžete odhadnout podle její sbírky šperků. Případně o ní hodně řekne i nábytek nebo celkové zařízení interiéru. Pokud si nejste jistí tím, jestli má ráda jednoduchost nebo extravaganci, měli byste si být vědomi aspoň toho, jestli preferuje zlato, platinu nebo stříbro či chirurgickou ocel.