Mobilní aplikace pro vaši společnost nebo spolek

Mobilní aplikace pro vaši společnost nebo spolek

Vlastní aplikace vám přinese větší informovanost uživatelů o pořádaných akcích. Aktuální informace se navíc uživatelé dozví v reálném čase. Snadno tak upevníte vztahy ve spolku a informujete veřejnost o vaší nabídce. 

Vlastní mobilní aplikace vás podpoří

Vaše společnost nebo spolek se díky aplikaci může postarat o informovanost všech členů o chystaných akcích. Mobilní aplikace umí to, co web nedokáže. Zasílání push notifikací informuje v reálném čase o chystaných akcích, nebo o dalších informacích, které si přejete sdělovat. Činnost vaší společnosti nebo spolku tak bude sdělena všem, kdo mají aplikaci ve svém mobilním zařízení. Aplikace tak podpoří vaše aktivity a nabídne vaše sdělení širokému panelu uživatelů. 

Zasílejte notifikace

Pro mnohé z nás je časově nemožné sledovat aktuální informace všech našich spolků a sdružení. Vlastní aplikace vám umožní zasílat notifikace, se kterými okamžitě informujete všechny uživatele o tom, co se právě děje. Kromě jiného máte možnost zasílat také app kupony. Využít můžete také hlásič závad. Aplikace zkrátka dokáže mnohem více než klasické webové stránky. Samozřejmostí je obsahová stránka vaší aplikace, která je podobná obsahu vašeho webu. Získáváte ale i užitečné funkce. 

Propojení aplikace

Aplikace jsou běžně propojeny například s GPS modulem, se sociálními sítěmi, nebo nabízejí rychlý telefonní kontakt, který nabídnete. Budete realizovat prodeje? Aplikace jsou propojeny i s platební bránou. Když si budete přát vaši aplikaci gamifikovat, nabízejí se vám široké možnosti, jak na to. Fotogalerie a fotobox je další součástí mobilní aplikace. 

Vlastní aplikace nabízí mobilní verzi vašeho webu. Zároveň můžete podpořit aktivity vaší společnosti nebo spolku tím, že uživatelům zašlete push notifikace. Ty se zobrazí všem, a to v reálném čase. Užitečný nástroj, nemyslíte?