Míříte na dovolenou do Španělska? Víme, jaká místa jsou jako dělaná pro letní dovolenou

Míříte na dovolenou do Španělska? Víme, jaká místa jsou jako dělaná pro letní dovolenou

Kam letos na dovolenou? To je otázka, kterou si pokládá nejeden z nás. Doba letních dovolených se nemilosrdně blíží, proto je třeba objednávat zájezdy, abyste taky prožili jednu z nezapomenutelných dovolených. Pokud vás láká třeba slunné Španělsko, budete mít na výběr z několika míst, která jsou pro letní dovolenou jako stvořená. Pojďme si zmínit několik nejsympatičtějších míst, která jsou pro letní dovolenou doslova určená a která se nachází v krásném Španělsku. Třeba vám některé místo učaruje natolik, že se rozhodnete se sem vydat.  

Ibiza 

Zejména pro mladé je určená dovolená na Ibize, kde se zažijí ty nejlepší festivaly elektronické hudby. Ovšem i starší jedinci, kteří nejsou stavění k elektronické hudbě, si zde najdou to své. Nemusíte se účastnit nočního života, abyste z dovolené na Ibize udělali nezapomenutelnou dovolenou. Nachází se zde třeba krásná příroda, ale také čisté pláže nebo historické památky, které můžete prozkoumat jednu po druhé.  

Barcelona 

Když do Španělska, tak do Barcelony. Barcelona se vybaví mnohým z nás. Je to město, které se označuje za kolébku fotbalu, jezdí se sem však za památkami a architekturou, nejen za fotbalovými utkáními, i když i ony stojí rozhodně za zhlédnutí. Barcelona je ideální hlavně pro prodloužené víkendy, nemusíte sem jezdit jen na klasickou dovolenou.  

Madrid 

Dalším městem Španělska, kde se takřka všechno točí kolem fotbalu, je Madrid. Madrid však není určen jen fotbalovým fanouškům, ale také lidem, kteří milují upravené parky, krásné pamětihodnosti nebo třeba sochy. V Madridu si jinými slovy přijde na své opravdu každý. Co nadchne konkrétně vás? 

Mallorca 

Když za krásnými plážemi do Španělska, tak jedině na Mallorcu. Na Mallorcu se nyní jezdí s radostí a oblibou. Je tu nejen prostor pro odpočinky na pláži, ale také je tu možnost prozkoumat nejednu zdejší památku.