Sexem na první rande

Lži, které si ženy myslí o mužích: Sexem na první rande ztratí respekt

Dívky, holky, ženy prostě opačné pohlaví je ochotné uvěřit nejrůznějším lžím, mýtům bludům. Některé z těchto lží a nepravd se týkají přímo nás mužů. Co ženy považují za pravdivé, a přitom to tak není? Poznáváte se v tom?

Důležité je nic nepředstírat

Dámy si mezi sebou předávají řadu takzvaných zaručených informací, které jsou ale ve skutečnosti pěkné hlouposti. Předpokládají třeba, že když se s nimi vyspíte už na prvním rande, ztratí váš respekt. My muži ale víme, že tohle je mýlka. Nejde totiž o to, zda žena podlehne už napoprvé, nebo zachová dekorum tří nebo dokonce i více schůzek. Uznání nás mužů si žena získá tím, jak se chová celkově, jaká je. Není pak už důležité, jestli svodům podlehne hned, nebo si musíme chvíli počkat. Proto vzkaz nás mužů ženám zní: Důležité je  chovat se přirozeně, být své, nic nepředstírat. A počkat, co se bude dít. Další hluboký ženský omyl je ten, že muži chtějí být vždy lovci. To není tak docela pravda. Někteří z nás mužů se bojí, že přijde odmítnutí, a proto raději zůstanou doma a na lov nepůjdou. Nebo také půjdeme lovit jenom tam, kde jsme si jistí, že nedostaneme kopačky. Nechceme prostě být v roli trapných pitomců.

Existuje čisté přátelství dvou pohlaví

Další iluze je, že mezi mužem a ženou existuje čisté přátelství. Tedy takové, které postrádá myšlenky na sex. Pro většinu nás mužů jsou ale ženy objektem touhy. Takže když se nimi kamarádíme, zároveň je chceme. I když to třeba navenek nepřiznáme. Bojíme se odmítnutí. Proto spousta z nás má kamarádky – věří, že jednou vztah přeroste v něco víc. Většina žen je také skálopevně přesvědčena, že my muži máme strach z nezávislých žen. Tady ale najdeme trochu pravdy. Hlavně muži, kteří nejsou spokojení se svým životem, nejsou pevně ukotvení, se nezávislých žen bojí. Nejsou si jisti sami sebou. Ale sebevědomý, nezávislý muž, který v životě ví, co chce, je rád, když je taková i jeho partnerka. Nemá chuť neustále opečovávat ženu, která si s ničím neví rady.