Letní dovolená Beskydy

Letní dovolená? Zamiřte do Beskyd

Máme tu pomalu, ale jistě duben. To znamená, že se konečně uchylujeme a skláníme k takovému období, které se vyznačuje především vysokými teplotami a stále hezkým počasím. Samozřejmě nás někdy mohou překvapit přívalové deště, kroupy, bouřky nebo jiné špatné počasí, ale takového počasí snad letos moc nebude. Díky kruté zimě jsme se totiž dlouho těšili na vyhřátou trávu od sluníčka, na kterou si budeme moct sednout při skvělém pikniku.

Zanedlouho je tu však také léto, což znamená, že je ten pravý čas k tomu, abychom se začali rozhodovat, kam pojedeme letos na dovolenou. Moře bychom pro letošek mohli vypustit, protože se jedná o exotickou dovolenou, kterou podnikáme rok co rok. Možná bychom se mohli zaměřit čistě na českou dovolenou, která nebude tak velmi nákladná a na kterou se nemusíme učit cizí jazyk. Možná bychom mohli zvážit oblast, kde se můžeme lehce vydat na nějakou turistickou túru, ale zároveň by tam měla být dobrá možnost i jiných výletů, než jen do přírody. Co takhle zkusit Beskydy? Vždyť ty mají vše, co si od pravé české dovolené slibujete! Přírodu, pivo a možnost mnoha výletů!

Beskydy jsou v létě opravdu krásné

Pokud patříte mezi ty, kteří rádi tráví čas v přírodě nebo alespoň u přírody, budou pro vás Beskydy to pravé. V okolí vždy najdete koupaliště nebo přírodní rezervace, v níž se můžete ochladit během parných letních dní. Ovšem jestli milujete opravdu pěší túry, které se zaměřují na poznávání přírody kolem nás, vydejte se stoprocentně právě tam! Příroda nemá jediné konkurence. Je však třeba vnímat každý okamžik z této přírodní české dovelené. Právě to totiž zaručí nezapomenutelné zážitky a vzpomínky, jež nás budou hřát u srdce ještě pěkně dlouhou dobu.

Mimo jiné i nadšenci piva si přijdou na své. Pivovárek je totiž jejich hlavní zastávkou, bez níž se do Beskyd nejede.