nejbohatší ženy

Které ženy patří k těm nejbohatším?

Pánové si dlouho mylně myslí, že žena patří do kuchyně a muž je jen vůdcem domácnosti, protože přináší do rodiny plat. Jenže platového ohodnocení nedělá z muže hlavu domácnosti, o tom bychom si mohli dlouze vyprávět. Jedná se však o jakýsi trend, který nyní vedou ženy. Touží po tom, aby ukázaly mužům, že i ony dokážou vydělávat opravdu mnoho. Třeba v současné ekonomické situaci u nás v České republice už ženy muže pomalu dohání. Od jejich platu je dělí pouhých osm procent, což je naprosto skvělé!

Navíc ženy v posledních letech dosahují mnohem vyšších pozic než pánové, a tak se po příchodu do práce mnohdy setkáte s tím, že vám bude velet dáma s krásným sekretářem mužského pohlaví po svém boku. Pokud však nevěříte tomu, že jsou ženy schopné vydělávat více a dosáhnout tak velkých peněz na svém bankovním účtu, zkuste se podívat na následující příklady, na kterých je jasně znázorněno, že ženy jsou schopné vydělávat víc jak pánové. U těchto dam najednou víme, kdo je hlavou domácnosti.

• Christy Walton je nejbohatší dámou světa

Tato skvělá dáma, která se stále udržuje ve skvělé formě i ve svém úctyhodném věku, se řadí k těm nejbohatším dámám světa. Byla jí označena časopisem Forbes, který pravidelně vystavuje žebříčky nejbohatších lidí na světě i čistě jen v České republice. Christy Walton je skvělá žena, která svého bohatství dosáhla pomocí podílu ve společnosti Walmart.

• Alice Walton – další žena, která se tentokrát vyjímá na třetí pozici nejbohatších žen

U rodiny Waltonových není o peníze nouze. Jedná se ženu zakladatele právě Walmartu, a tak se najednou také ocitla mezi nejbohatšími ženami světa. Její místo je třetí, což je stále příčka vítězů, a tak se tedy může pyšnit krásnými prvními příčkami, ne jen bramborovou medailí. V této rodině není tedy o peníze nouze, a tak se není čemu divit, když se do ní muži rádi přižení.