Rolls Royce

Král všech aut – to je Rolls-Royce

O mužích a ženách se toho traduje spousta. U toho něžnějšího pohlaví (tedy u žen) jsme všichni zvyklí na to, že své finance nejraději utrácí za oblečení. Sledují nejnovější módní trendy a jsou schopny nakupovat celý den, a to opravdu čtyřiadvacet hodin – nikoliv méně. Svou výplatu jsou schopny „prošustrovat“ za tři hodiny, což se určitě řadí k nějakým rekordům. Ještě se ale naštěstí nakupování nezapsalo do Guinessovy knihy rekordů. Naopak pánové své výplaty šetří. Jenže potom našetřenou částku jsou schopni utratit během pěti minut, což je možná větší rekord. Tedy ne možná, ale určitě. Dámy si své nakupování můžou strčit rovnou za klobouk. Pánové totiž veškeré své finance utratí za jednoho drobečka, a to za auto. I v tomto odvětví se totiž dají sledovat nejnovější trendy. Pokud se na trhu objeví super auto, které musí rozhodně mít, jsou muži schopni šetřit i několik let, aby ho koupili. Jenže během těchto let si zvýší své cíle, protože se na trhu s automobily ukáže nějaká další novinka, jež holt uchvátí víc.

Každý muž ovšem po zhlédnutí tohoto fára bude šetřit jen na něj. Jedná se o nový Rolls-Royce Phantom.

Samotný Rolls-Royce Phantom je na trhu už více než třináct let. Jeho nejnovější kousek ovšem stojí za to a přečkal veškerá očekávání. Ty předešlé modely jednoznačně strčil do kapes. Dominuje totiž především svým vnitřním vzhledem. Zvenku nemusí tolik zaujmout, ale pokud nahlédnete dovnitř, spadne vám čelist. Sedadla pokrývá bílá kůže, což na první pohled hned zapůsobí velice luxusním dojmem. Obložení je ze dřeva. Najednou se vám vybaví krásná třicátá léta. Navíc podobné obložení jen tak v nějakém autě neuvidíte. Třicátá léta vám mají připomínat hodiny na vrcholu palubní desky.

Jinak se možná nejedná o inovativní kousek. Nejnovější Rolls-Royce Phantom je pouze obohacen o prodloužený rozvor a dvoubarevné disky se speciálními pneumatikami. Ojedinělost a originalitu pneumatik zaručuje i jejich bílý lem.