modelka

Když modelka nahrazuje modelku

Být modelkou je snem snad každé ženy. Kdo by netoužil po dlouhých nohách a pevné postavě, která zapříčiní obdiv každého muže. Stejně tak i pánská polovička by toužila po tom stejném. Tedy – mít doma modelku, ne vypadat jako modelka. Jistě by si právě tuto svou partnerku hýčkal a rád se s ní ukazoval na veřejnosti. Bral by ji do luxusních restaurací, kde by si on objednal steak, brambory a navíc i předkrm a dezert a ona pouze salát s kouskem chleba. Navíc by si přidal další litr piva a ona by trpěla pouze o vodě. Ovšem mimo takových skvělých večeří by jí jistě nosil květiny a rozmazloval ji den co den.

Muži se také rádi podívají na televizi, když se volí například Miss České republiky. Pohled na tolik krásných žen je k nezaplacení. I v tom případě, když třeba fotí pro nějakou kampaň. Jestli se ještě poštěstí na určitou rivalitu mezi dvěma modelkami, je to stejné, jako kdyby podnikaly polštářovou bitvu – pro pány naprosto senzační.

V tom případě by se měli muži zaměřit na Terezku Maxovou a Veroniku Kašákovou. Jedna totiž vystřídala tu druhou v jejím postu. Verunka totiž nafotila celou škálu fotografií pro novou spolupráci s kosmetickou značkou. Žezlo po Terezce přebrala ovšem s naprostou pompou. Byla pro ni prý jakýsi idol, ke kterému se jednou chtěla přiblížit. No, nepřiblížila se – rovnou ji nahradila.

Co se týče jejího soukromého života, tak se pánové musí zadržet – je zadaná. Ovšem jak se říká, že každá zeď se dá zbourat, ani tato není nepřemožitelná. Rodinu totiž spolu ještě neplánují. Ale zamilovaní opravdu jsou. Plánují spolu hlavně cestovat. S jejím přítelem na sebe nyní nemají tolik času, jak by chtěli, a to kvůli spoustě akcí a focení, jež Veronika Kašáková v poslední době má. Jak se ale najde nějaké volné místo, ihned ho zastoupí její přítel. Procestují celý svět – je to totiž jejích údajná vášeň.