do Bulharska pod stan

Kam jet s holkou do nepohody? Klidně do Bulharska pod stan

Chcete se letos blýsknout před svojí partnerkou a navrhnout jí, kam vyrazit na dovolenou? Nebaví vás čekat, s čím přijde ona, rádi byste se aktivně zapojili do hry? Nedivíme se. Výběr dovolené by měl být oboustrannou spoluprací, při které nikdo nemá navrch. Navíc, když dokážete výběr ovlivnit, nebudete za bábovky, které si všechno nechají líbit a nadiktovat od partnerky. Takovým mužů si ženy rozhodně neváží. Takže kam vyrazit?

Dovolená jako prověrka

Nemusíte mít zrovna balík peněz a odjet na druhý konec světa, abyste svoji partnerku nadchli. Počítejte ale s tím, že dovolená je tak trochu prověrkou všech vlastností daného člověka. Velmi záhy poznáte, jestli máte při sobě holku do nepohody, která neuteče před problémy, nebo nafoukanou fiflenu, jež dělá výstupu kvůli každé maličkosti. Doporučujeme mít dívku do nepohody, s tou všechno zvládnete snáz a bude mít pochopení pro to, že ji nevezmete do pětihvězdičkového hotelu, ale pod stan. Ráda si s vámi užije trochu romantiky a dobrodružství. Tedy kam vyrazit, aby to bylo levné, romantické a třeba i trochu dobrodružné?

Kupte partnerce růžový olej

Světe div se, populární destinací se v posledních letech stává opomíjené Bulharsko. Tahle postkomunistická země je hodně zajímavá. Najdete v ní místa, která se dají označit jako bohem zapomenutý kraj. Hory stvořené k toulání, nedotčený venkov, kde uvidíte pasoucí se stáda. Můžete tu spát pod stanem. Určitě jeďte vlastním autem, ať nejste na nikoho a na nic vázaní. Zamíříte-li dolů na jih, na Slunečné pobřeží nebo Zlaté písky, vaše drahá polovička si užije i trochu koupání. Neváhejte a dopřejte ženě i trochu té romantiky. Vydejte se ze Sofie do Burgasu Tráckou nížinou. Nejraději během června: to se tu z polí sklízejí růže na růžový olej. Když tuhle drobnost koupíte jako dárek, určitě se ocitne v sedmém nebi a věnujete jít tak nezapomenutelný romantický zážitek.