Jaké ženy neměří více jak 160 centimetrů?

Jaké ženy neměří více jak 160 centimetrů?

Říká se, že co je malé, to je milé. Pánové to určitě potvrdí. I když modelky jako takové nemohou být zrovna nízkého vzrůstu, u hereček a podobných celebrit výška rozhodně nehraje roli. Pokud si ženy dělají se svou výškou starosti, měli by si vzpomenout na stars, které neměří více jak 160 centimetrů, přesto jim mnozí pánové leží u nohou. Zmiňme si několik celebrit, které by se sice jako modelky neuživili, ale přesto dokážou svou výškou okouzlit nejednoho muže.  

Že si na žádnou světovou celebritu, která neměří více jak 160 centimetrů, nemůžete vzpomenout? My takových celebrit známe hned několik! Vybrali jsme však jen ty nejpřitažlivější krásky, kterým leží pánové u nohou.  

Reese Witherspoon 

Americkou herečku, která se proslavila v mnoha hollywoodských snímcích, pravděpodobně představovat nemusíme. Reese Witherspoon je nepřehlédnutelná blondýnka, i když její výška není vyšší než 156 centimetrů. Zmíněná herečka patří bezesporu k nejsympatičtějším herečkám celého Hollywoodu, známá je i díky svým charitativním počinům. Mimochodem, věděli jste, že Reese Whiterspoon je také filmovou producentkou? 

Kristen Bell 

Znáte půvabnou herečku a také zpěvačku známou pod jménem Kristen Bell? Jedná se o ženu, která patří do skupiny slavných žen. Ani ona však moc nevyrostla, ovšem nikdy ji to nesužovalo nebo netrápilo. Svou postavu, která je vysoká 155 centimetrů, zvýší hravě tím, že nasadí lodičky, které jí navíc opticky zúží nohy.  

Natalie Portman 

Pánové určitě budou moc dobře vědět, o koho se jedná. Natalie Portman je velice charismatická herečka, která má izraelsko-americký původ. Nejvíce se proslavila díky roli královny Padmé Amidaly v trilogii Hvězdné války, respektive v prequelové trilogii Hvězdné války. I tato herečka nemá zrovna dlouhé nohy, její výška dosahuje jenom 160 centimetrů.