Jaké kopačky se řadí k nejdražším?

Jaké kopačky se řadí k nejdražším?

Hrajete fotbal? Pak si pravděpodobně kupujete každou sezonu nové a nové kopačky. Pokud si chcete i na příští sezonu koupit nové kopačky, co třeba zvolit některé, které se řadí k těm nejdražším? Sice to bude drahá záležitost, ale na druhou stranu budete patřit k výjimečným jedincům, kteří nebudou mít stejné kopačky jako jejich spoluhráči nebo protivníci.  

Ptáte se, jaké kopačky se řadí k vůbec nejdražším kopačkám? My to víme! Vybrali jsme několik kopaček, které se k těm nejdražším řadí. Vyberete si z nich taky nebo si zvolíte spíše levnější alternativy, které se ihned rozpadnou? 

Kopačky z řady Superfly 6 

Pokud bychom měli zmínit jednu řadu, ve které najdete poměrně drahé kopačky, zmíníme řadu Superfly 6, která nahrazuje předchozí řadu Superfly 5. V této řadě najdete několik modelů, dalo by se říct, že v modelové řadě najdete takový mix. Mezi modely najdete klasické kousky, ale také i modely s ponožkou u kotníků, kterou si fotbaloví hráči opravdu zamilovali. Jednotlivé modely mají v první řadě název Superfly 6, ale k tomu mají také přívlastky, jako je Elite, Pro nebo Academy.  

Řada Phantom 3 DF 

Další řadou, tentokrát z kolekce Nike Hypervenomm, je řada Phantom 3 DF, která má bohužel taky poměrně drahé modely. Najdeme v této řadě hlavně kopačky s ponožkou u kotníků, které jsou pohodlné a které jsou o něco vyšší než jiné kopačky, jež známe. Některé modely mají dokonce na svršku texturu, která zaručuje lepší kontakt s balonem.  

Řada Obra 2 DF 

I kolekce Nike Magista přichystala zbrusu novou řadu, kterou ocení hlavně opravdoví milovníci fotbalu. Mezi nimi najdete i řadu Obra 2 DF, kde najdete opět unikátní vyšší kopačky s ponožkou u kotníků. Kopačky s ponožkou u kotníků jsou aktuálně stylové a šik, o tom není pochyb. Navíc se v nich skvěle hraje.