Jaké bude počasí? Tipy na nejlepší aplikace, které vám to prozradí

Jaké bude počasí? Tipy na nejlepší aplikace, které vám to prozradí

Zejména během léta nás zajímá, jaké vlastně bude počasí. Během léta chceme podnikat daleko víc výletů než jindy během roku, a tak se nabízí otázka, jestli bude počasí přát nebo nikoli. Je pravdou, že v současné době existuje mnoho aplikací, které slibují přesnou předpověď počasí. Ale bohužel jen málokterá zaručeně funguje a jen na málokterou je stoprocentní spolehnutí. Abyste však letos zamířili na výlet se stoprocentní jistotou, že bude krásně, přinášíme vám několik vyzkoušených aplikací, které se zkrátka nemýlí! 

Yr.no 

Tato norská aplikace je jednou z nejpřesnějších. Její problém je jen v tom, že ukazuje počasí jen na tři dny dopředu. Ovšem možná díky tomu je tak přesná a opravdu se prakticky nemýlí. Stačí si jen zvolit lokaci a rázem se vám dostane příjemné animace s konkrétní předpovědí rozdělené na tři časové úseky.  

Weather&Radar 

Další velice přesnou mobilní aplikací upozorňující na počasí je aplikace Weather&Radar. Jedná se o aplikaci, která je poměrně jednoduchá a někomu se může zdát, že je zastaralá. Ale zastaralý je jenom design aplikace, jinak je opravdu přesná a pravidelně aktualizovaná. K dispozici jsou uživateli velice přehledné grafy, které ukazují i na srážkové mraky.  

Ventusky 

Znáte českou aplikaci Ventusky? Jedná se o poměrně oblíbenou aplikaci týkající se počasí. Rozhodně se řadí k těm nejvíce přesným aplikacím, jaké si lze do telefonu nainstalovat. Tato aplikace je velice přesná díky počítačové simulaci. Problémem ale je, že není zadarmo. Vyjde na necelých osmdesát korun.  

Meteoradar 

V České republice patří k vůbec nejoblíbenějším aplikacím o počasí také aplikace Meteoradar. Tato aplikace zobrazuje nejen počasí, ale také srážkové mraky a taktéž mnoho dalších zajímavých informací, které oceníte vědět a znát. Buď si lze zobrazit klasickou předpověď, nebo je možnost přepnout na různé předpovědní mapy.