Jak zvládnout bolestivý rozchod

Jak zvládnout bolestivý rozchod

Rozchody dokážou pořádným způsobem zatřást i se životem mužů. I když pánové jsou často jako velcí tvrďáci a nechtějí projevovat své emoce, i s nimi odloučení od partnerky pořádně zamete. Proto pokud si nyní procházíte něčím podobným, prozradíme vám několik tipů či způsobů, jak tento bolestivý rozchod překonat.  

Hlavně mějte trpělivost 

Začneme na úvod radou, kterou nechce žádný muž slyšet, a sice všechno chce čas a trpělivost je to, čím se musíte obrnit. Trpělivost však vneste nejen do svého osobního života, ale také do toho pracovního – nestresujte se šibeničními lhůtami. Dát se do pořádku nějakou chvíli trvá a to se také bude velkou měrou podepisovat na vašem aktuálním stavu.  

Co je však důležité, tak abyste vnímali zlepšení. Pracujte na sobě a ono zlepšení opravdu vnímejte, případně se za něj pochvalte, když k němu dojde.  

Nová výzva přichází 

Všechno je to jenom o tom, jak budete danou situaci vnímat. Pokud se rozhodnete brát rozchod jako něco, co vám doslova zboří svět, pak to také tak bude. Pokud se však rozhodnete rozchod vnímat spíše jako novou kapitolu vašeho života, jako jakousi novou výzvu, pak to najednou bude o něco lepší a aktuální situaci budete moct hravě zvládnout. 

Pamatujte na to, že nic se neděje náhodou a že k rozchodu zkrátka mělo dojít. Mělo vás to někam posunout, ať se jednalo o cokoliv.  

Nový účes, nový začátek 

Pokud jste se rozhodli vnímat rozchod jako výzvu, možná tento nový začátek potřebujete nějak potvrdit, podtrhnout. A účes může být tím pravým. Proto zamiřte ke své kadeřnici a odpoutejte se od minulosti tím, že své vlasy trochu pozměníte. Zkrátíte, vyholíte, změníte barvu – i pánové mají na výběr z řady účesů.  

Jestliže nechcete přistoupit na tento radikální krok, raději si kupte něco nového do šatníku. Nebo raději celý šatník překopejte, abyste vyhodili veškeré dárky, které vám kdy bývalá partnerka věnovala. A že jich po stránce oblečení jistě bylo!