Jak vyhrát peníze

Jak vyhrát peníze 

Rádi byste rychle navýšili svůj rozpočet a přemýšlíte nad hazardem nebo loterií jako možným způsobem? V následujícím článku si rozebereme, zda je tato možnost reálná a jaké varianty jsou vám případně dostupné. 

Dá se hazardem dlouhodobě přivydělat? 

Hned na začátek si musíme zodpovědět tu nejdůležitější otázku. Hazardem se totiž dlouhodobě bohužel peníze vydělávat nedají. Každý hráč může mít štěstí a jednorázově nebo i opakovaně trefit v jakékoliv hazardní hře jackpot. Vždy se však jedná o statistickou anomálii. To znamená, že pokud budete dlouhodobě hrát s vysokým množstvím pokusů, vaše šance na zisk je opravdu minimální a rovná se vždy pouze míře náhody. 

Které hazardní hry jsou nejvýnosnější 

Určitou výjimku tvoří kurzové sázky, kde je možné vyhledávat chyby bookmakerů a snažit se odhadovat kurzy lépe než sázkové kanceláře. Zde však vykazují ti nejlepší sázkaři ziskovost v rámci jednotek procent, přičemž se sázení věnují v podstatě na plný úvazek. 

V zásadě tak platí, že všechny hazardní hry jsou nastaveny s výhodou pro jejich provozovatele. Ten v dlouhodobém horizontu na vzorku velkého počtu vsazených pokusů bude vždy vykazovat zisk, a naopak hráči budou globální ztrátoví. 

Jak vyhrávat peníze 

Z výše uvedeného je vám tak již pravděpodobně jasné, že s hazardem, jako nějakou formou pravidelného přivýdělku bohužel počítat nemůžete. Pokud si občas zahrajete, nemusí se jednat o žádnou katastrofu, ale určitě byste neměli spoléhat na přísun peněz z těchto aktivit. 

Jestliže se hraní nechcete vzdávat vyčleňte si maximální částku, kterou můžete za měsíc do těchto aktivit vložit a počítejte s tím, že o ni přijdete. Měla by to být naprosto zanedbatelná část vašeho rozpočtu, která vás nikterak neohrozí. Hlouběji do kapsy pak nikdy nesahejte ať se děje cokoliv.