iphone 7 red

iPhone 7 Red je venku!

V dnešní době člověk, který nemá chytrý telefon, jako kdyby nebyl. Jedná se tedy o základní majetek každého člověka, protože nosit u sebe velký počítač nepřichází v úvahu. Už dávno není mobil pouze o psaní textovek nebo o volání svým nejbližším. Hry se na mobilu již dávno nehrají. Nyní je aktuální být stále online, protože když spadnete do offline zóny, najednou mají všichni o vás strach a neví, co se s vámi děje. Instagram je tu pro každodenní aktivity, Facebook pro udržování kontaktů na dálku, i když osoby mnohdy bydlí vedle sebe nebo se dokonce vedle sebe nacházejí. Na druhou stranu však rychle odepisujeme na emaily a máme v pořádku veškerou svou korespondenci. Jenže k takovým různým inovacím je zapotřebí mít i slušný telefon. Ten je samozřejmě nejlepší od společnosti Apple, a to bezkonkurenčně. Sice jí teď značka mobilních telefonů Xiaomi šlape na paty, ale stále se jedná o naprostého machra mezi telefony. To ostatně předvedl i nový iPhone 7.

Ten je k mání už i v červené podobě!

Nyní navíc byl představen světu nový iPhone, a to v červené podobě. Popravdě, nevypadá ani špatně, ani dobře – je to jako kdyby měl obal na zadní straně krytu. Samozřejmě ještě nevyšla ven tato novinka, tak se už Apple představila s dalším výrobkem. Ke konci roku totiž má na trhu dorazit také novinka od iPhonů, a to iPhone 8. Ten má být jako první iPhone hranatý, nikoliv zaoblený, jak tyto telefony doposud známe. V jaké barevné kombinaci však přijde, to bude pro nás značný šok. Musíme si však ještě na tuto novinku zatím počkat a postupně společně objevovat kousky ze skládačky, která jistě bude stát opět hotový majlant.

iPhony jsou jedním z nejvíce prodávaných telefonů. Jedná se o naprostou inovaci v této oblasti technologií. Dokáže mnohé věci, ovšem Xiaomi je mu opravdu těsně v patách. No, snad se nenechá strhnout k zemi a nepoleví!