zeny

I ženy mohou být velmi bohaté

Bohatým by chtěl být v dnešní době každý. V současnosti totiž všechno stojí nějaké peníze, a tak se není čemu divit, když chtějí být všichni bohatí a slavní a úspěšní. Bohužel to není jen tak, taková ta svoboda. Stojí za tím léta dřiny, které si vybudujeme pouze pílí, odhodláním a vytrvalostí. Teprve pak si můžeme plnohodnotně užívat drahých luxusních dovolených, cestovat všude, kam se nám zlíbí, neřešit čas, žít svůj život naplno, být finančně nezávislí a kupovat si vše, co nám jen padne do oka. Mnoho lidí si myslí, že se jedná pouze o muže, kteří patří třeba právě do žebříčku nejbohatších lidí světa, ovšem je to jen klamná myšlenka. K těm nejbohatším na světě patří také ženy, jež jsou skvělou motivací pro všechny ženy světa. Není třeba se ohlížet na muže a spoléhat se pouze na ně, vždyť i ženy dokážou dosáhnout takových věcí, na které si donedávna mohli sáhnout jenom pánové.

Laurene Powell Jobs

Tato vdova po zakladateli nejvíce prodávaných telefonů světa se řadí k těm nejbohatším ženám vůbec. Se svými čtrnácti miliardami dolarů na účtu by si mohla dovolit dožít svůj život v luxusu. Ovšem ona netouží po klidu a odpočinku, ten si může ostatně dopřát vždy. Stále aktivně pracuje a věnuje se své kariéře.

Susanne Klatten

Tato žena bude zejména pro nás – pro Češky – velkou motivací. Jedná se totiž o nejbohatší ženu našich sousedů, a to konkrétně Německa. Na kontě má čisté jmění ve výši sedmnáct a půl miliard dolarů, což je v přepočtu na české koruny neuvěřitelných tři sta osmdesát miliard! Je také důkazem, že i ženy se mohou hrnout do automobilového průmyslu. Má totiž značný podíl v automobilce značky BMW. Dále vlastní také chemickou společnost Altana a mimo jiné má menší podíly i v jiných státech kromě Německa, a to konkrétně v Nizozemsku.

I dámy tedy mohou být velmi bohaté a svým jměním dokážou předčít i své partnery, kteří jistě tuto skutečnost jen stěží rozdýchávají.