Huawei trhá rekordy v oblíbenosti

Huawei trhá rekordy v oblíbenosti

Mobilní telefony letos dominují celému světu. Kdo nemá kvalitní telefon, nemá ani hromadu aplikací, které mu ulehčují život. Aplikace jako Facebook, Messenger, Instagram nebo Google mapy jen tak do nějakého tlačítkového telefonu nestáhnete. Ani spoustu jiných aplikací, které urychlují každodenní život. Například skvělá aplikace na čištění zubů, kterou si propojíte se svým elektronickým kartáčkem. Při čištění vám bude aplikace říkat, který zub je v pořádku a u kterého se klube nějaký kaz. Tak můžete lehce předejít drahým následným zubařským zákrokům. Ne vždycky ale podobné vymoženosti zachrání naše peníze. Většinou jsou jen ztrátou času. Na sociálních sítích přeci trávíme hodiny a hodiny, a to většinou na úkor času, jež bychom mohli strávit s blízkými. Ale, dejme si ruku na srdce, bez chytrých telefonů bychom se už ve světě neobešli. Jaký si ale zvolit?

Jedničkou se nyní stal Huawei P9 Lite Dual SIM

Nejen iPhony, ale také i Huawei nyní vede na mobilním trhu. Svou oblíbenost si zaručil díky svému štíhlému designu a řadou inovací, které u předešlých modelů této značky nenajdete. Jedná se například o pevnější konstrukci nebo o čtečku otisků prstů. Jestliže se řadíte mezi vášnivé fotografy, pak i tady nebudete litovat. Fotografuje s maximální přesností a dokonale zachytí vše, co si v danou chvíli přejete. Přední fotoaparát má ohromujících 8Mpx a navíc i širokoúhlý objektiv.

Pakliže jste měli u svého starého telefonu problém s častým nabíjením, u tohoto modelu se s takovými potížemi můžete ihned rozloučit! Dokonale brání proti zbytečnému plýtvání energie. Díky tomu tedy prodlužuje pohotovostní dobu mobilního telefonu. I při nízké spotřebě se nemusíte bát, že se výkon telefonu nějak zhorší. Je poháněn osmi jádrovým procesorem Kirin 650, což zaručí výkon po celý den při jakékoliv spotřebě.