Honor a jeho nové hodinky. Vyjdou na několik tisíc korun

Honor a jeho nové hodinky. Vyjdou na několik tisíc korun

Je jakýmsi trendem, že společnosti, které se dříve zaměřovaly jenom na výrobu mobilních telefonů, se nyní zaměřují i na výrobu hodinek. Hodinky se zkrátka za poslední měsíce staly nedílnou součástí mobilních telefonů, jsou společně spárované, bez sebe nedají dvě vymoženosti ani ránu. K nejvíce prodávaným hodinkám se v současné době řadí samozřejmě hodinky Apple Watch, které jsou stále více kupované. Ovšem ani společnost Xiaomi není pozadu, i hodinky této značky jsou velice prodávané, a to především proto, že jsou v nižší cenové relaci. Zmiňované značky však mají dalšího konkurenta, kterým je společnost Honor. I ta se rozhodla na trh přijít se zbrusu novými hodinkami, jejichž cena by měla startovat na pěti tisících korunách.  

Není tomu tak dávno, co společnost Honor oficiálně uvedl na trh své chytré hodinky, které nesou název Magic Watch 2.generace. Hodinky vychází konkrétně z již prodávaného modelu Huawei Watch GT 2, ovšem jsou o rovnou tisícikorunu levnější. I možná proto o ně bude pravděpodobně velký zájem.  

Co nové hodinky nabízí? 

Pokud nad těmito hodinkami uvažujete, pravděpodobně vás zajímá, co vám hodinky mohou přinést, co vám hodinky nabízí. Hodinky vám nabízí zejména základní systém LiteOS. V rámci tohoto systému si nemůžete do hodinek nainstalovat další aplikace, tudíž se musíte spokojit jenom s tím, co vám hodinky nabízí od chvíle, kdy jste je dostali do rukou.  

Hodinky však obsahují všechny základní funkce a něco navíc. Můžete s nimi samozřejmě telefonovat, také sportovat, pohlídají tep i spálené kalorie. Také je možné skrze ně poslouchat hudbu nebo vás upozorní na příchozí email či na zprávu z Messengeru.  

Dostupné v pánské i dámské verzi 

Hodinky jsou aktuálně dostupné jak v pánské, tak v dámské verzi. Pánská verze se od dámských liší jen velikostí ciferníku, pánská verze hodinek je o čtyři centimetry větší.