Dýmovnice do ruky jako tichá forma zábavy

Dýmovnice do ruky jako tichá forma zábavy

Slavnostní příležitosti si odjakživa žádaly pořádný ohňostroj. Jelikož se ale doba proměňuje a ohňostroje někdy nejsou ideálním řešením, je možné je nahradit zcela tichou zábavou. Jaký máte názor třeba na dýmovnice? 

Tolik barev!

Pořádáte svatbu, oslavu narozenin, nebo třeba firemní večírek? Dýmovnice do ruky vám udělají tu nejlepší službu. Zatímco dříve se s každou oslavou neodmyslitelně spojovaly ohňostroje, dnes někteří lidé raději volí klidnější formu zábavy. Vyjděte ven a užijte si veselí! Pomocí prskavek vytvořte nápisy a vyfoťte si tak zážitky do vašeho alba. A dýmovnicemi tvořte originální kompozice. To je ale netradiční fotokoutek, viďte? Mnohem lepší než falešné papírové vousy, kterých už máme všichni v albech nespočet. 

Fotografie s nádechem radosti

Každá oslava by měla mít možnost, jak vytáhnout lidi ven. Ve vnitřních prostorách, kde se stále hoduje, začínáme usínat. Když hosty pobídnete, aby šli ven, těžko vás poslechnou. Právě dýmovnice do ruky vám pomohou nastartovat tu správnou zábavu a zajistit tak dostatek kyslíku a pohybu pro všechny účastníky eventu. Každá dýmovnice do ruky vydrží okolo minuty, takže si na své přijdou skutečně všichni. 

Duhová krása? 

Pro svatební veselí si klidně můžete pořídit dýmovnice do ruky v bílé barvě. Nic vám ale nebrání se pustit i do netradičních barevných variací. Co byste řekli tomu, že by každý účastník oslavy měl jinou barvu? Nachystejte si fotoaparát a hurá do toho! Veselí nebude brát konce! Lidé se při hře s barvami uvolní a odpolední program může začít ve veselém a příjemném duchu. 

Dýmovnice do ruky nabízejí ideální zázemí pro focení novomanželů, individuálních osob, nebo také skupinek. Budete objednávat barvy, které zastupují vaši firmu? Nebo se pustíte do netradičních kombinací? Dýmovnice nesmí chybět na žádné oslavě. Tichá forma zábavy, která nahrazuje ohňostroj.