ženská ňadra

Jak důležitá jsou pro vás ženská ňadra?

Malá nebo velká, to je otázka, která trápí spoustu žen. Ptají se, jak to s těmi ňadry vůbec je. Mnohdy svoje starosti docela přehánějí a mají mindráky z věcí, které muži vůbec neřeší. Takže co si my muži vůbec myslíme o ženských ňadrech? Co je pro nás důležité a co naopak podružné? Vyvrátíme partnerkám a manželkám některé jejich mýty.

Muži chtějí pěkné velké silikony

„Tak za mne určitě ne,“ říká třicetiletý ajťák David. „Nejsou pro mne důležitá velká ňadra, stačí mi taková akorát do ruky, se kterými se dobře mazlí. A silikony vůbec. Nemám rád mrtvou tkáń, úplně nejradši mám, když cítím, jak prsa, bradavky reagují na můj dotek a to silikony neumí,“ vysvětluje. Prostě někteří z nás dají přednost pěkným menším přírodním kouskům. Navzdory tomu, že mnohé ženy jsou přesvědčené, že štěstí udělají jenom s velkými balony. Řadě z nás ale vadí, že jsou silikonová ňadra bez odezvy při laskání. „Měl jsem přítelkyni se silikony a štvalo mně, že jí bradavky při sexu netvrdnou. Prostě nebylo ono,“ vysvětluje pětatřicetiletý Martin.

Nenávidí povislá prsa

„To je hloupost,“ ohrazuje se pětačtyřicetilý konzultant David, otec tří dětí. „Moje manželka už nemá po čtyřicítce také ty pevné citrony, jak když jsme se brali, ale mně se líbí i tak. Když je beru do ruky, vždycky si vzpomenu, že s nimi odkojila naše dva kluky a holku a to mi přijde děsně sexy,“ shrnuje tuhle otázku. „Kdyby si je chtěla nechat nějak zpevňovat, asi bych jí to i rozmlouval. Myslím si, že je má pěkná, i když už trochu visí. Prostě člověk vypadá jinak ve dvaceti a jinak ve čtyřiceti,“ popisuje celou situaci. Přestože si velká část žen myslí, že muži řeší jejich povadlejší poprsí, není tomu vždy tak. Pro nás muže jsou prsa symbolem, mnozí je vnímají jako celek se zbytkem postavy. Nehledají dokonalost, ale živočišnost, štávu, která může žena mít, i když nemá dokonalé tvary.