transplantaci vlasu

Dala za transplantaci vlasů 250 tisíc!

V světě celebrit se toho děje opravdu hodně. Denně se setkáváme s hvězdami, o kterých se píšou na internetu opravdu neblahé věci. To je asi risk samotné slávy. Novináři je sledují na každém kroku. Jestliže si zvrtnout kotník kvůli špatnému kroku, už je z toho bulvární titulek, který říká, že například top modelka neumí chodit na podpatcích. Novináři hledají byť sebemenší kousek provázku, za něhož by mohli zatahat.

V České republice se ale nesetkáváme s tolika trapasy. Hollywood a jeho hvězdy konají více přešlapů, o kterých se samozřejmě více povídá. Velkou pozornost smetly fakty, které se týkaly pojištění hvězd. Především ženy byly ochotny zaplatit neskonale velké sumy peněz jen za to, aby jejich vlasy nebo pozadí bylo v naprostém pořádku. Slavná Jennifer Lopez si svůj zadeček pojistil na několik milionů korun. Pokud by se s ním tedy něco stalo, má dost peněz na to, aby ho dala zpátky do pořádku. Vlasy si například nechala pojistit i úžasná Jennifer Aniston, která i ve svých osmačtyřiceti letech vypadá naprosto božsky.

Kylie Minoque

Slavná zpěvačka Kylie Minoque by si ráda také pojistila nějakou partii těla, místo toho ale zaplatila obrovskou sumu peněz za vlasy někoho jiného. Celkem dvě stě padesát tisíc korun putovalo na hlavu jejího snoubence Joshui Sasseho. Byla totiž velmi znepokojena s tím, jak vlasy na jeho hlavě stále rychleji ubývají a rozhodně nechtěla někoho, kdo by měl pleš. Britský herec tedy díky její štědrosti nepřicházel o své role. Hustota na temeni mu navíc jeho kariéru velmi podpořila. Transplantaci vlasových cibulek si za čtvrt milionu rozhodně nemohl dovolit. Nyní ale nejspíš samotná zpěvačka velmi lituje. Nejen kariérní postup, ale i milenku mu totiž tato kštice přivedla. Nejspíš by se teď nejraději sebrala a šla mu všechny vlasové cibulky, které získal transplantací, vytrhat!