Co udělat na začátku každého měsíce, abyste byli bez stresu

Co udělat na začátku každého měsíce, abyste byli bez stresu

Chcete se konečně zbavit stresu, který se ve vás hromadí? Máte v plánu podnikat bez zbytečného napětí, které se ve vás hromadí? Pokud tomu tak opravdu je, máme pro vás několik tipů, co udělat na začátku měsíce, abyste vše zvládli bez zbytečného napětí a stresu.  

Pokud se vám stává, že se na něčem zaseknete, že nestíháte nebo že jste zahlceni nejrůznějšími povinnostmi, pak se to výrazně promítne do vašeho kariérního života. Je proto třeba začít si svůj kariérní i osobní život trochu korigovat. Kupodivu k tomu není potřeba mnoho, existuje několik tipů na věci, které stačí udělat na začátku měsíce a bude se vám po zbytek měsíce pracovat daleko efektivněji a lépe.  

Naplánujte si schůzky 

Je dobré vědět, co vás v daném měsíci čeká. Proto v ideálním případě naplánujte své schůzky dopředu. Víte, že se máte sejít se svými klienty? Zavolejte jim už na začátku měsíce a domluvte si s nimi termín. Pro vás i pro ně bude dobré vědět, kdy se máte sejít. Bude to lepší, než to všechno řešit na poslední chvíli, kdy většina lidí stejně nemá čas.  

Kromě schůzek s klienty si samozřejmě domluvte i schůzky, které se týkají zubařů nebo fyzioterapeutů. I za to budete rádi, když to budete mít vyřešené dopředu.  

Nastavte si cíle pro daný měsíc 

Začátek měsíce je naprosto skvělý čas k tomu, abyste si nastavili cíle pro nadcházející týdny. Promyslete si dobře to, co byste chtěli v nadcházejícím měsíci zvládnout a dokázat, lidé s vizemi to zvládnou hravěji a snadno. Navíc připraveným štěstí přeje, a tak myslete na to, že nastavení cílů na začátku měsíce je pro vás to nejlepší, co můžete udělat.  

Vyberte si knihu pro příští měsíc 

Trápí vás, že nestíháte číst? Máte ale ve sbírce tolik knih, které vás mohou vzdělat a které si chcete už delší dobu přečíst? V ideálním případě si na začátku měsíce vyberte knížku, kterou chcete přečíst a zkrátka si dejte za úkol ji během měsíce přelouskat. Třeba si zaveďte ranní snídaňový rituál s knihou nebo si ji čtěte před spaním.