tříkolka Morgan

Čím je zvláštní tříkolka Morgan 3?

O svět motorek se zajímají hlavně ti, kteří motorku sami mají doma. Právě tito milovníci motorek moc dobře vědí, že koupí takové motorky to teprve začíná. Koupě motorky je první krok, poté je třeba dokoupit miliony jiných věcí. Nesmíme zapomenout na chrániče, které nám mnohdy zachrání život, důležitá je i plachta na motorku, která nám naši motorku ochrání před deštěm či před prachem, pokud máte vaši motorku v garáži. Samozřejmě je třeba myslet i na oblečení na motorku, bez kterého nemůžeme na motorku sednout. V nabídce najdete kožené bundy, kombinézy, kalhoty. Pro ty, kteří upřednostňují spíše textil, je nabídka také široká, například Kevlar jeans jsou velice oblíbené. Nicméně kromě těchto nutností se taky vyplatí sledovat svět motorek, který je skutečně plný novinek. Například v nedávné době se světu ukázala nová tříkolka Morgan 3, která je kupodivu na elektřinu!

Jestliže jste milovníkem motorek, určitě znáte značku Morgan. Jedná se o značku, která se opírá hlavně o tradice a o retro styl. Právě v tomto duchu se nese i nová tříkolka 3 Wheeler, která je specifická svým mohutným, motocyklovým dvouválcem v přídi.

Automobilka jde s dobou!

Člověk by řekl, že tento kousek se ponese v tom tradičním duchu, že nebude nijak zapadat do dnešní doby. Jenže automobilka, která pochází z Velké Británie, se rozhodla pro změnu – nechce cílit jenom na veterány, ale touží cílit i na mladší generaci. Rozhodla se tedy, že nový stroj vyrobí v elektrifikované podobě.

Toto vzbudilo zájem zejména u mladší generace, která je v současné době na elektromobilech doslova závislá.

Už jste novou tříkolku viděli?

O nové tříkolce se ví už nějaký ten pátek. Přece jenom její první koncept se objevil už před dvěma lety na autosalonu v Ženevě. Nyní se však konečně potvrdila velkosériová výroba, díky které si budou moct zákazníci Morganu objednat už v brzké době, a to v elektrické verzi. Samozřejmě v nabídce zůstane i klasický benzinový dvouválec pro ty, kteří nejsou zastánci elektrických verzí.