dárci spermatu

Chvála dárcům spermatu!

V dnešní době můžete darovat téměř cokoliv. Obvykle se jedná o umělecké kousky, oblečení pro charitu nebo různé narozeninové drobnosti. V poslední době se díky dobré propagaci a dobrosrdečnosti lidí rozmohlo také darování krve a plazmy. Pojďme se dnes ale zaměřit na poněkud neobvyklé darování- darování spermatu.

Proč darovat sperma?

Darování spermatu je vcelku slušný kšeft. Spermobanky nabízejí pětistovku za každou dávku. Nejedná se sice o zrovna morálně skvělý přivýdělek, ale každá koruna v peněžence potěší.  Na rozdíl od darování krve či plazmy se nemusíte bát jehel a různých hadiček. Bolet vás to taky nebude…

Hlavní ale je, že právě díky vám se může některá žena dočkat svého vytouženého dítěte.  S neplodností se v současné době potýká spousta žen a mužů, kteří po dítěti vskutku touží. Je-li problém na straně muže, je dávka ze spermobanky dobrým řešením.

Ale….

Problémem může být jistá stydlivost, kterou má v sobě uloženou téměř každý muž. Přeci jen bývá masturbace soukromou záležitostí, o kterou se většinou žádný chlap nedělí. Při sebeuspokojování každý vyhledává soukromí a anonymitu. Při darování spermatu tak spousta mužů čelí oné stydlivosti a nátlaku, že zrovna teď potřebují dosáhnout vrcholu. Jistě, na samotnou masturbaci budou mít dostatek času, soukromí a porno časopisů, které čekají v místnosti pro dárce, ale stejně se dílo nemusí podařit.

Anonymní táta… Jako dárce spermatu se můžete stát biologickým otcem dítěte, kterého ve většině případů nikdy nepoznáte. Tento fakt může být poněkud znepokojující. Navíc pravděpodobně nepoznáte ani matku vašeho biologického dítěte.

Máte přítelkyni či manželku, se kterou plánujete společnou budoucnost? Pak si jistě uvědomujete, že tento krok není pouze vaším rozhodnutím. Ženy na darování spermatu samotné pohlíží různě. Na jednu stranu na něj mohou pohlížet jako na hrdinský čin, protože soucítí s ženami, které nemají tolik štěstí a dětí se bez pomoci nedočkají.  Na druhou stranu jim může být představa, že má jejich muž dítě s jinou ženou nepříjemná.

Pánové, pokud jste nezadaní, zvažte, zda se nestát dárcem spermatu.  Spolu s darováním se dovíte užitečné informace o vašem zdravotním stavu a máte unikátní možnost pomoci ženě, která touží po dítěti. Jistě, nejedná se o snadné rozhodnutí, ale může někomu změnit život.