České značky nabízí franšízu. Jaké jsou nejatraktivnější?

České značky nabízí franšízu. Jaké jsou nejatraktivnější?

Český trh je stále plnější franšízových konceptů. Pryč jsou doby, kdy se lidé franchisingu poměrně obávali, jelikož si nedovedli představit, co franchising vlastně znamená nebo co může člověku přinést. V současné době stále roste počet těch, kteří se o tento způsob podnikání zajímají, a to hlavně proto, že nemají své vlastní nápady, které by mohli realizovat. A vstoupit na trh s fungující franšízou, která má na trhu už své klienty, to zní jako skvělý nápad. 

Jak jsme zmínili, na českém trhu začínají stále přibývat franšízové koncepty, a tak si lidé mohou vybírat skutečně z široké nabídky. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí taky podnikat tímto způsobem, přinášíme vám seznam českých franšíz, jež jsou tou největší podnikatelskou příležitostí. 

Realitní kanceláře EVROPA

Aktuálně novou pracovní sílu v podobě franšízantů hledá realitní kancelář EVROPA, což je jeden z mnoha úspěšných českých franšízových konceptů. Síť je určená především malým a středním realitním kancelářím, kterým franšíza přináší výhody velkých firem. Pokud se firmy přidají do sítě realitních kanceláří EVROPA, nebudou muset budovat dlouhá léta svou značku. 

Výhodou franšízového konceptu je především to, že se jedná o funkční koncept a že je v tomto případě zde i marketingová podpora. Navíc je zde výrazně nižší riziko počátečního neúspěchu. 

Extéria Market

Výrazně nižší riziko počátečního neúspěchu slibuje i franšízová síť Extéria Market, což je přední poskytovatel poradenství v oblasti BOZP a PO. Firma poskytuje poradenství jak v Česku, tak na Slovensku. Podnikatelé služby společnosti opravdu oceňují, jelikož jen málokdo si je vědom toho, co si pod označením BOZP a PO představit.

Firma pomůže jak s dokumentací k BOZP a PO, také ji bude pravidelně aktualizovat nebo se postará i o školení, které musí být prováděno u všech zaměstnanců nezávisle na tom, jestli se jedná o zaměstnance na hlavní pracovní poměr nebo o zaměstnance na dohodu.