miliardáři

Češi, jejichž konto oplývá miliardami

Každý z nás by se jistě chtěl stát bohatým člověkem. Ovšem není to myšleno, co se vědomostí týče, ale spíše tak, že naše bankovní konto bude oplývat miliardami. No, miliony by stačily. Jedná se tu však o jakousi finanční svobodu, díky které bychom mohli procestovat svět. Mohli bychom na druhou stranu také koupit vše, co toužíme mít. Nikdy bychom se nemuseli na finanční situaci ohlížet. Nemuseli bychom si držet svou vlastní uzdu tehdy, kdy toužíme utrácet. Jenže za takovým bohatstvím tkví hodně práce, vytrvalosti a odhodlání. To, že vyhrajete miliony ve sportce, to vám nikdo nikdy nezaručí. Navíc se jedná o pravděpodobnost jedna ku milionu. Musíte k tomu přistoupit jinak. Zkuste se nejdříve inspirovat těmi z nás, jejichž konto miliardami opravdu oplývá.

• Politici mají své zastoupení hned na prvních příčkách

Druhý v pořadí je stále i po nyní velmi řešené kauze s jeho majetkem ministr financí Andrej Babiš. Jeho jmění dosahuje neuvěřitelných sedmdesáti miliard korun, což je velmi slušné. Jedná se o jednoho nejbohatších politiků, a tak se není čemu divit, když nad jeho jměním lidé mnohdy pochybují. Možná, že opravdu jeho miliardy nejsou nastřádány poctivou cestou, ale musíme uznat, že v té hlavně něco má. Jinak by se tak daleko a s takovými penězi na bankovním účtu nikdy nedostal.

• Někteří od posledního žebříčku postoupili výše

U mnoha bohatých lidí se dočkáváme toho, že ze své nízké pozice poskočí o něco výše. Tento příklad se týká zejména Petra Němce. Ten má několik podílů v různých firmách a v současné době finišují jeho velké opravářské projekty na velkých budovách v Praze. Není však známý pouze v Česku, ale také v zahraničí. Se svými příjemnými čtyřmi miliardami na účtu umí asi udělat dojem.Mnoho žen se však může zklamat již při zjištění, že tento Čech je dlouhé roky spokojeně ženatý.