Call of Duty

Call of Duty: Black Ops 4 oznamuje rekord! Za tři dny hra vydělala půl miliardy dolarů

Vymyslet počítačovou hru je skvělý byznys. Takový nápad na kvalitní počítačovou hru se totiž může prodat za opravdu skvělé peníze nebo si ho člověk může ponechat a vydělat na ní. Pokud máte také námět na nějakou hru, rozhodně byste ho měli realizovat. Třeba to bude jako s hrou Call of Duty, která se dnes řadí k nejhranějším hrám vůbec. V nedávné době se dokonce představilo její už patnácté provedení, které bylo nazváno Call of Duty: Black Ops 4. Hra sklidila takový úspěch, že jen za pouhé tři dny vydělala přes půl miliardy dolarů.

Dnes hry hraje naprosto každý. Už to není záležitost jen dětí, ale také i dospělých, kteří se tímto baví. Díky neustále přibývajícím hráčům roste také počet her, které se vymýšlí a realizují. Jen málokterá se ale vyrovná hře Call of Duty, která je opravdu nejlepší. To ostatně dokazuje i její další, v pořadí skutečně patnácté pokračování, které vyšlo nedávno a které sklidilo opravdu obrovský úspěch.

Hra opět předčila očekávání

Jak už to u nových provedení hry Call of Duty bývá, opět se předčila veškerá očekávání. Na trhu opět byly trženy rekordy. Už během prvních tří dnů, kdy se titul dostal do celého světa, byly tržby vyšší než půl miliardy dolarů, což je zhruba jedenáct miliard korun. Pokud si myslíte, že se jednalo jenom o rychlý start, opak je pravdou. Zatím tržby jenom rostou, na zpomalení to rozhodně nevypadá.

Nové pokračování hry má tak dobře našlápnuto k tomu, aby překonal svého předchůdce, kterým byl díl Black Ops 3. Ten za prvních pět dnů vydělal 650 milionů dolarů.

Hra, o kterou je zájem

To, že je o hru takový zájem, není však žádná novinka. O předešlá pokračování byl naprosto stejný zájem – také se jednalo o úspěšné díly. Kromě předcházejícího dílu Black Ops 3 byl populární i díl WW2, který utržil více než díl Call of Duty: ModernWarfare.