Angelina Brad

Angelina a Brad? Ty už nikdo nespojí

Konec roku byl velmi drastický zejména ve světě showbyznysu. Děly se tam opravdu nemilé věci, které rozesmutnily hned několik fanoušků tohoto hollywoodského světa. Jedná se tzv. období rozchodů. Rozešla se spousta párů celebrit, mezi které patří i slavný manželský a velmi oblíbení pár Angelina Jolie a Brad Pitt.

Tyto dvě sexy ikony tvořily pár už pěknou řadu let. Jejich rozchod se řadil k těm drastičtějším, a to z toho důvodu, že zde padaly i nejrůznější obvinění kvůli údajnému týrání dětí. Až doposud měli všichni za to, že jejich rozchod je stále velmi bolestné téma, protože jsme se dlouho nedočetli žádnou zprávu z jejich světa. Nejspíše se řešili alimenty a jiné záležitosti spojené s rozvodem. Nyní však Angelina promluvila.

Angelina a Brad po rozvodu

Jedná se o první rozhovor po rozvodu. Toto téma je pro ni stále velmi bolestné, otevřené a hlavně nepříjemné. Pro zpravodajce BBC World News přiznala, že ukončení tak krásného manželství bylo velmi těžké. Zejména velkou tíhu přinesly i bulvární články, které doslova mapovaly každé jejich neshody. Právě bulvár mohl za to, že manželství nebylo rozvedeno s klidem. Napříč všem okolnostem však doufá, že budou stále tak silnou rodinou jako doposud.

Jednačtyřicetiletá hvězda doslova řekla, že si vroucně přeje, aby i napříč tomuto počinu zlé období překonali a byli stále tak silnou rodinou. Dokonce doufá, že je tato okolnost ještě více scelí a budou ještě lepší rodinou, než tomu bylo doposud. Tento rozhovor s ní se uskutečnil v Kambodži, kde představila svůj film „Nejdříve zabili mého otce“. Paradoxně je hlavním hrdinou právě její exmanžel.

Jak nakonec skončila hra o děti? Prozatím má Angelina všech šest dětí ve své péči s tím, že je Brad smí kdykoliv navštěvovat. Kdo ví, třeba je nakonec ještě uvidíme spolu. Taková láska je přece jen pořád jen jedna.  Budoucnost nás může překvapit i jejich návratem k sobě.