Alanis Morissette

Alanis Morissette chudší o padesát milionů! Jakto?

Hollywood je plný hvězd a hvězdných trapasů. Ty se tam dějí denně, jsou zkrátka na denním pořádku. Novináři by totiž neměli o čem psát. Leckdy se setkáte s naprosto absurdními poznámkami a titulky, které jen budí ve čtenáři pocit, že daný redaktor jen zoufale hledal něco, co by mohl vytáhnout a čím by možná mohl upoutat čtenářův zrak. Jenže lidé jsou pouze čtenáři titulků, tudíž i kdyby napsal něco velice pobouřlivého, co se vlastně ani nestalo – nikdy by si toho nevšiml. Navíc bulvár je ještě ta oblast novinařiny, která jako jediná nemusí být podložena fakty. Proto ji tolik lidí rádo píše. Nemusí čerpat z ověřených zdrojů, stačí pouze klepy, které se za ten den prořekly ve světě showbyznysu.

Hollywood

Mezi nejaktuálnější novinky a trapasy, které se staly v hollywoodském světě, patří jednoznačně fakt, že je slavná Alanis Morissette o něco chudší. Tedy o něco – o rovných padesát milionů. Ptáte se, co se stalo? Tak potom čtěte dále.

V tomto případě se nejedná o žádnou trapnou situaci, ale spíš o něco, do čeho by se nechtěl dostat nikdo z nás. Slavná zpěvačka se totiž stala obětí gangu zlodějů. Zloději ale nekradli pouze obyčejné věci jako například nábytek nebo elektroniku, nýbrž se zaměřily na luxusní šperky. Její byt si vytipovali předem a pak devátého února daný čin provedli. Kéž bychom mohli říct, že se jim loupež nepovedla. Bohužel se jim vše podařilo a vše šlo jako po másle. Dvaačtyřicetiletá hvězda tak přišla o šperky za více než dva miliony dolarů, což je v přepočtu zhruba padesát milionů korun.

Zkrátka ani hvězdám se mnohdy nepoštěstí. V tomto případě se jistě zpěvačka touží stát naprosto obyčejnou ženou, na kterou by si nikdo z lupičů nebrousil zuby. Bohužel to tak není, a tak se musí hvězda s touto ztrátou vypořádat, a to jak nejlépe umí. Tyto šperky jí nejspíš už nikdo nevrátí, pokud tedy lupiče nechytne policie.