zkušenosti klientů s firmou Extéria

Jaké jsou zkušenosti klientů s firmou Extéria?

Podnikáte? Pak víte, že to není zrovna jednoduché. Pokud podnikáte, musíte mít vyřešeno mnoho věcí, pokud některá z povinností vyřešená není, v případě kontroly ze státní správy vás čeká pokuta, která se může dostat do enormních sum. Například v případě, že nemáte vyřešenou bezpečnost práce a také požární ochranu, můžete dostat pokutu sahající až do výše několika set tisíc korun. A to už je suma, která může dostat mnohé podnikatele doslova na dno.

Pokud se mezi podnikatele již řadíte, zjistěte si, jestli máte nebo nemáte BOZP a PO vyřešené. Pokud ne, urychleně ho vyřešte, jelikož kontrola ze státní správy může přijít každý den. A pokud přijde v den, kdy nebudete mít BOZP a PO vyřešené, zaručujeme vám, že na daný den nezapomenete.

V ideálním případě se svěřte do rukou společnosti, která se na BOZP a PO zaměřuje. Takových společností je mnoho, což znamená, že budete mít výběr trochu ztížený. S tím však mohou pomoct recenze a reference na internetu.

Lidé jsou dnes sdílní

Dnes se ukazuje, že lidé jsou na internetu víc než sdílní. Mnozí lidé sdílí své zkušenosti, kde mohou, nezáleží na tom, jestli jsou to kladné nebo negativní zkušenosti. Díky nim si však můžete vybrat firmu, která je v současné době skutečně jedničkou na trhu.

Která firma patří mezi nejlépe hodnocení firmy na trhu?

Dnes patří mezi nejlépe hodnocené firmy firma Extéria. Jedná se o přední společnost poskytující poradenství v oblasti BOZP a PO. Dnes má tisícovky spokojených klientů, kteří vyzdvihují zejména nízké ceny za nabízené služby. Kromě toho je vyzdvihována také profesionalita a mimo jiné i vstřícné a férové jednání.

Telefonická podpora, která je neustále dostupná a ihned k mání, to je další plus, které je pozitivně hodnoceno. Oceňuje se také fakt, že je možné v případě potřeby zavítat na jakoukoli pobočku, nemusí se chodit na pobočku, kde byla smlouva sjednána.