Na Valentýna do Paříže

Na Valentýna do Paříže

S únorem se samozřejmě pojí i americký svátek Valentýn, který sám přivítal do České republiky. V tomto státě si u spousty rodin našel své místo. Neuznává ho kdekdo, spousta lidí čeká až na prvního máje, ale najdou se páry, které si zajdou do restaurace nebo kteří si udělají romantický zájezd do zahraničí.

Tento svátek řeší převážně ženy, proto byste, pánové, mohli letos překvapit, a to nejen s pouhou růží. Sice maličkosti jsou opravdu krásné a často jsou mnohem cennější, letošní rok zkuste ovšem udělat něco jinak. Co kdybyste svou drahou polovičku vzali na víkend do Paříže? Vždyť se jedná o to nejromantičtější místo světa a jistě se tam chce alespoň jednou podívat každá žena. Splňte jí proto toto přání a udělejte letošní Valentýn absolutně nezapomenutelným. Navíc budete mít potom hodně navrch – vaše partnerka si vás určitě bude následně hodně hýčkat.

Nejlepší a nejlevnější zájezdy (tedy tyto víkendové) naleznete na internetovém portále slevomat.cz. Stoprocentně jste se s ním už setkali, o tom není sporu, ale teď po vánočních svátcích jste se tam ještě určitě ani nemrkli. Děláte chybu! Spousta zájezdů je zde se slevou. Povánoční výprodeje se dotkli i cestovního ruchu. Výlet do Paříže tam nyní naleznete za necelých osmnáct stovek pro jednoho. Jedná se o čtyřdenní podívanou v Paříži a také zavítáním do Disneylandu. Věřte tomu nebo ne, ale i tam by se jednou chtěla každá žena mrknout. Vždyť se může setkat s princeznami, na které se dívala v televizi jako malá. Mnohdy se dokonce i tou princeznou může stát.